NAUJIENOS

2018 m. rugsėjo 15-16 d. vyks IX-asis Tarptautinis liaudies dainų, šokių ir muzikos festivalis „Nepalikim su negalia vienų“.

***

UAB SC „ENERGETIKAS“ VAIKŲ STOVYKLOS VADOVĖS GEROSIOS PRAKTIKOS SUOMIJOJE IR ESTIJOJE

2018 m gegužės mėn. 14 – 18 d. vyko projekto „Tobulėk. Auk. Kurk (TAPK 2)“ pažintinis vizitas į Suomiją ir Estiją. Vizite dalyvavo UAB SC „Energetikas“ stovyklos vadovė. Šio vizito metu buvo siekiama neformaliojo švietimo darbuotojus supažindinti su neformaliojo vaikų švietimo principais, metodais, sistemų ypatumu bei sėkmės faktoriais Estijoje ir Suomijoje.

Pažintinio vizito metu buvo aplankytos skirtingos neformaliojo ugdymo įstaigos.  Kiekviena iš jų turi savo išskirtinį bruožą, iš kurio mes galime pasimokyti. Daug dėmesio skiriama gamtos tausojimui, vaikų sudominimui mokytis įvairių dalykų, o dalyvavimas skautų veikloje gali pasitarnauti ateityje. Taip pat abiejose šalyse yra daug stovyklų, kurios, beje, ne privačios.

Štai „Lili maja youth“ centras Estijoje padeda jaunimui organizuoti įvairias veiklas: maisto ar daiktų gaminimas, skaitymas ir rašymas, stalo žaidimai, sveikatos naktys ir pan. Centras savo darbe pasitelkia įvairius draminius metodus, kurie padeda jaunimui atsiskleisti. Centre visą darbą organizuoja savanoriai: kuria aplinką, organizuoja įvairius vakarus, kuria projektus, tokiu būdu panaudodami savo žinias.  Estijoje yra sudaromos puikios sąlygos vaikams atrasti save. Vaikai atlieka įvairius testus, išbando save įvairiuose darbuose. Tokiu būdu vaikai gali geriau pažinti save bei, pirmiausia išbandę, atrasti sau patinkantį darbą. Tuo tarpu Estijos stovykloje „Kloogaranna“ labai nustebino tai, kad, jei lyja lietus, vaikai nieko nedaro, tiesiog sėdi savo kambariuose. Vaikai patys turi sugalvoti, ką veikti. Taip skatinamas kūrybiškumas.      

Suomija garsėja kaip šalis, kurioje švietimas yra pažangiausias bei mokymo sistema  geriausia. Tai tiesa. Štai „AHHAA“ centras atradęs būdus, kaip sudominti vaikus mokytis pačių sunkiausių, o dažnai ne visiems ir įdomiausių, mokslų. Jie įvairiais būdais sudomina vaikus mokytis fizikos, geografijos, chemijos ir biologijos.               

Suomijos „Guides and Scouts of finland“ centras teigia: „Vadovavimas ir žvalgyba yra pats dažniausias užsiėmimas pasaulyje. Tu gali susirasti naujų draugų, plėtoti save ir mokytis darydamas“. Šiame centre vaikai gali savanoriauti ar būti skautais. Jie mokomi ne tik tai, ko prireiks universitete. Tuo pačiu įgyja reikalingų žinių kasdieniniam gyvenimui. Už tai vaikai kaupia taškus, kuriuos vėliau konvertuoja į universiteto balus. Be to, tai jiems padeda greičiau įsidarbinti.

„The park of Tartu enviromental education“ centre Estijoje skiriamas didelis dėmesys gamtos tausojimui. Tai įvairi, atvira ir draugiška organizacija. Ji siekia skatinti ilgalaikį ir aplinkai nekenksmingą gyvenimo būdą iš kartos į kartą, didinti atsakomybę ir supratimą apie gamtą. Pastebėti, vertinti gamtą ir elgtis atsakingai aplinkos atžvilgiu tai išskirtinis jų bruožas. Įdomu tai, jog visas centro kolektyvas kas vakarą susirinkę kartu šoka. Tokiu būdu atsipalaiduoja nuo darbo, duoda valią emocijoms.

Taigi yra svarbu auklėti jaunąją kartą atsigręžti į gamtą. Ugdant atsakingą požiūrį į savo aplinką didinsime vaikų atsakingumą bei norą būti gamtoje ir ją suprasti. Vaikai įsitraukdami į įvairių organizacijų, kaip pvz. skautų, veiklą, plės savo žinias, mokysis dirbti komandoje, tuo pačiu įgaus darbo organizavimo patirties. Tai platesnis ne tik savęs, kaip asmenybės, pažinimo, bet ir ugdymo kelias. Veikdami realioje aplinkoje, vaikai tikrai panaudos visas įgytas žinias bei tobulins kompetencijas pasirinkę tolimesnį gyvenimo kelią.

Neformalus vaikų ugdymas viena iš sudėtinių švietimo dalių. Jo metu plečiamos vaikų žinios, įgūdžiai, kompetencijos, kurie bus reikalingi ateityje.

 

 

Skatinant vaikų turiningą ugdomąją veiklą mokinių vasaros ir kitų atostogų metu organizuojame stovyklas!

STACIONARI VAIKŲ STOVYKLA „TEN, KUR SAULĘ NUSINEŠA JŪRA“

KVIEČIA VAIKUS PRIE BALTIJOS JŪROS!

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis telefonais: 8 460 455 05, 8 640 19690.
El. paštas: energetikas@energetikas.lt, juste@energetikas.lt


 

Rudens pasiūlymai galioja nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 1 dienos iki 2018 m. lapkričio 30 dienos

 

SPA ,,AMBER PALACE"

Gintarinė svajonė

2 nakvynės, 3 kartų maitinimas, 3 SPA procedūros.

Nuo rugpjūčio 21 d. iki birželio 20 d. kaina vienam asmeniui 200 eurų, dviems - 350 eurų.

Nuo birželio 21 d. iki rugpjūčio 20 d. kaina vienam asmeniui 265 eurai, dviems - 445 eurai.

Pasiūlymą sudaro:

  • 2 nakvynės jaukiame kambaryje su vaizdu į jūrą;
  • Baseinas, sūkurinė vonia, turkiška, suomiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys. Atsipalaidavimas relakso kambaryje, geriant gintaro arbatą.
  • 3 SPA procedūros (atpalaiduojantis nugaros masažas su gintaro masažuokliais, medaus ir gintaro pudros įvyniojimas, gintarinis pėdų šveitimas).

Gintarinė kurpaitė

3 nakvynės, 3 kartų maitinimas, 5 SPA procedūros.

Nuo rugpjūčio 21 d. iki birželio 20 d. kaina vienam asmeniui 350 eurų, dviems - 450 eurų.

Nuo birželio 21 d. iki rugpjūčio 20 d. kaina vienam asmeniui 415 eurai, dviems -  545 eurai.

Pasiūlymą sudaro:

  • 3 nakvynės jaukiame kambaryje su vaizdu į jūrą;
  • Baseinas, sūkurinė vonia, turkiška, suomiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys. Atsipalaidavimas relakso kambaryje, geriant gintaro arbatą.
  • 5 SPA procedūros (kūno šveitimas su Baltijos gintaru, atpalaiduojantis veido masažas, nugaros masažas su gintaro masažuokliais, medaus gintarinis įvyniojimas, ledo terapija veidui su geltonąją gintaro pudra).

Ekologiškas poilsis

4 nakvynės, 3 kartų maitinimas, 7 SPA procedūros.

Nuo rugpjūčio 21 d. iki birželio 20 d. kaina vienam asmeniui 450 eurų,
dviems - 600 eurų.

Nuo birželio 21 d. iki rugpjūčio 20 d. kaina vienam asmeniui 515 eurai, dviems - 695 eurai.

Pasiūlymą sudaro:

  • 4  nakvynės jaukiame kambaryje su vaizdu į jūrą;
  • Baseinas, sūkurinė vonia, turkiška, suomiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys. Atsipalaidavimas relakso kambaryje, geriant gintaro arbatą.
  • 7 SPA procedūros (ekologiškų tradicinių lietuviškų žolelių kūno šveitimas (pasirinktinai), ekologiškų tradicinių lietuviškų žolelių kūno įvyniojimas (pasirinktinai), atpalaiduojantis viso kūno masažas su karštais žolelių ryšulėliais, veido masažas su ąžuolo žieve, galvos masažas su unikaliu eko balzamu, dilgėlių kaukė kūnui, gintarinis pėdų šveitimas). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mes džiaugiamės galėdami prisijungti prie nacionalinės kampanijos ,,Už saugią Lietuvą“ ir padovanoti 15 globos namų vaikų vasaros stovyklą.

Džiaugiamės galimybe prisidėti prie vaikų globos namų auklėtinių sveikatinimo, fizinio ir kūrybinio lavinimo. Tikime, kad vaikai – mūsų ateitis, visapusiškai sveiki vaikai – šviesi visos Lietuvos ateitis.


SIŪLOME ĮSIGYTI


SVEIKATOS CENTRO „ENERGETIKAS” ir SPA ,,AMBER PALACE"DOVANŲ KUPONĄ

Poilsiui, savaitgalio poilsiui, sanatoriniam gydymui

 

Mažiausia čekio suma - 15 EUR

Dovanų čekį išsiunčiame paštu.
Jūsų pageidavimu dovanų čekį galime atsiųsti ir į Jūsų elektroninį paštą.

 

Kiekvieną šeštadienį nuo

20.00 val. iki 23.00 val.

Sveikatos centro „ENERGETIKAS“

kavinėje vyksta

ŠOKIŲ VAKARAI!


Kviečiame visus smagiai pasišokti grojant gyvai muzikai!