Apgyvendinimas

Jei Jūs norite atgauti jėgas, pailsėti po įtempto darbo, išsivaduoti nuo sveikatos sutrikimų, maloniai kviečiame Jus gydytis ir ilsėtis sveikatos centre „Energetikas“!

 

Svečiai, atvykę į sveikatos centrą „Energetikas", turi galimybę pasirinkti apgyvendinimo sąlygas pagal savo poreikius. Centre yra 250 kambarių, visi atnaujinti 2011 metais. Jaukūs vienviečiai, dviviečiai, triviečiai bei keturviečiai kambariai – ramiam poilsiui, vienviečiai ir dviviečiai su vaizdu į jūrą – patogiam poilsiui, puikiai įrengti liukso klasės kambariai bei apartamentai su vaizdu į jūrą – komfortiškam poilsiui. Taip pat yra kambarių, pritaikytų gyventi žmonėms su negalia. Tokia įvairovė net pačiam išrankiausiam svečiui suteikia galimybę išsirinkti. Sanatoriją sudaro trys korpusai, sujungti erdvių koridorių – tai labai patogu, nes svečiams, norintiems pereiti į kitą pastato dalį, nereikia išeiti į lauką. Pagrindiniame pastate įrengtas liftas. Gydomosios ir sveikatos gerinimo programos, suderintos su dietine subalansuota mityba, lemia pilnavertį, kokybišką bei pateisinantį Jūsų lūkesčius poilsį. Tikime, kad kiekvienas svečias pas mus ras namų jaukumą, patogumą ir ramybę, o draugiška atmosfera bei jausmas „kaip namuose“ lydės Jus prisiminus laiką, praleistą pas mus!

 

UAB SVEIKATOS CENTRO „ENERGETIKAS“ IR SPA „AMBER PALACE“

PASLAUGŲ REZERVACIJOS BENDROSIOS SĄLYGOS

1. Sveikatos centro teikiamos paslaugos

1.1. Šiose Sąlygose „Sveikatos centro teikiamos paslaugos“ reiškia UAB Sveiktos centro „Energetikas“, SPA „Amber Palace“ (toliau tekste - Sveikatos centras) teikiamas Klientų sanatorinio gydymo, sveikatos gerinimo programų, apgyvendinimo, konferencijų ir/arba kitų renginių organizavimo, maitinimo, vaikų vasaros stovyklos paslaugas.

2. Rezervacijos pateikimo ir patvirtinimo tvarka

2.1. Rezervacijos Sveikatos centrui dėl paslaugų teikimo siunčiamos elektroniniu paštu, užsakomos telefonu, internetinėje svetainėje www.energetikas.lt arba atvykus į patį Sveikatos centrą.

2.2. Klientas, pateikdamas rezervaciją, turi nurodyti į Sveikatos centrą atvykstančių asmenų skaičių, jų vardus bei pavardes, nepilnamečių asmenų amžių, pageidaujamo kambario rūšį, užsakomų paslaugų rūšį, atvykimo bei išvykimo datas.

2.3. Jeigu klientas rezervuoja paslaugas pagal dovanų kuponus, dovanų čekius, pasiūlymus ir pan., toks asmuo, pateikdamas rezervaciją, turi nurodyti tokio susitarimo, dovanų kupono, dovanų čekio, pasiūlymo kodą ar identifikacinį numerį.

2.4. Jeigu Klientas, pateikdamas rezervaciją, nenurodo Sąlygų 2.3 punkte reikalaujamos informacijos, Sveikatos centras nėra įpareigotas teikti paslaugas dovanų kupone, dovanų čekyje, pasiūlyme nustatytomis sąlygomis ir kaina.

2.5. Sveikatos centras, gavęs paslaugų rezervaciją elektroniniu paštu, telefonu, per internetinę svetainę www.energetikas.lt ar atvykus į patį Sveikatos centrą, pateikia klientui informaciją apie reikalaujamą sumokėti išankstini apmokėjimą už rezervuotas Sveikatos centro teikiamas paslaugas, jo sumokėjimo terminą. Klientui iš anksto neapmokėjus rezervuotų Sveikatos centro teikiamų paslaugų per nurodytą terminą, rezervacija anuliuojama ir laikoma negaliojančia.

2.6. Užsisakius Sveikatos centro teikiamas paslaugas, privalomas visiškas  (100 procentų rezervacijos sumos) išankstinis apmokėjimas, likus ne mažiau kaip 14 kalendorinių dienų iki rezervacijoje nurodytos atvykimo  dienos (ar per kitą nurodytą terminą, jei yra likę mažiau nei 14 kalendorinių dienų, iki atvykimo). Rezervacijos mokestį Klientas privalo pervesti į UAB Sveikatos centro „Energetikas“ AB Swedbank banko sąskaitą Nr.: LT56 7300 0100 0234 9164 mokėjimo paskirtyje nurodant užsakytos paslaugos pavadinimą, kambario tipą, atvykimo datą ir išvykimo datą arba sumokėti tiesiogiai Sveiktos centro registratūroje. Neatlikus apmokėjimo ar atlikus jį vėliau nei 14 kalendorinių dienų prieš atvykimo datą, UAB sveikatos centras „Energetikas“ turi teisę nerezervuoti užsakytų kambarių bei neteikti paslaugų.

2.7. Tik šių Sąlygų 2.6. punkte nurodyta tvarka gavęs 100 procentų Kliento išankstinį mokėjimą už rezervuotas Sveikatos centro teikiamas paslaugas, Sveikatos centras įsipareigoja vykdyti paslaugų užsakymą bei rezervuoti užsakytą kambarį (-ius).

2.8. Sveikatos centro Klientas (-ai), pateikdamas (-i) asmeninę informaciją ir duomenis, kartu sutinka ir leidžia Sveikatos centrui rinkti, naudoti ir tvarkyti šią informaciją bei duomenis komerciniams ir/ar reklaminiams tikslams (kambarių rezervavimui, Kliento (-ų) registravimui, finansinių nuostolių prevencijai, apsaugai nuo nemokių klientų, tiesiogines rinkodarai) bei įmonės vidinei statistikai tvarkyti. Klientas (-ai) turi teisę nesutikti, kad Sveikatos centras tvarkyti jų pateikiamą asmeninę informaciją ir duomenis, tokį nesutikimą nurodydamas Kliento registracijos kortelėje. Sveikatos centras stengiasi užtikrinti saugų Kliento (-ų) pateiktos asmeninės informacijos ir duomenų surinkamą, perdavimą, tvarkymą bei saugojimą, tačiau neprisiima atsakomybės už klaidingą Kliento (-ų) Sveikatos centrui pateiktą informaciją bei duomenis, netikslumus bei pateiktos klaidingos informacijos ar duomenų naudojimo pasekmes ar dėl to tiesiogiai ar netiesiogiai Kliento (-ų) patirtą žalą.

3. Kliento rezervacijos atšaukimo tvarka

3.1. Klientas Sveikatos centro teikiamų paslaugų rezervaciją be jokios baudos gali atšaukti ne vėliau kaip likus 14 kalendorinių dienų iki Kliento atvykimo dienos, nustatytos rezervacijoje. Šiuo atveju Kliento pagal išankstinę mokėjimo sąskaitą sumokėtas avansas už rezervuotas Sveikatos centro teikiamas paslaugas yra grąžinamas Klientui.

3.2. Klientui atšaukus Sveikatos centro teikiamų paslaugų rezervaciją likus mažiau kaip 14 kalendorinių dienų iki Kliento atvykimo dienos, nustatytos rezervacijoje, arba Klientui neatvykus rezervacijoje nustatytą atvykimo dieną, Sveikatos centras pasilieka Kliento sumokėtą išankstinio apmokėjimo dydžio sumą kaip netesybas už sutartinių įsipareigojimų nevykdymą. Klientas sutinka, kad tokio dydžio negrąžinama suma yra laikoma Sveikatos centro nuostoliais ir patirtomis išlaidomis. Klientui neatvykus į Sveikatos centrą rezervacijoje nurodytą atvykimo dieną, Sveikatos centras turi teisę panaikinti Kliento rezervaciją.

3.3. Jeigu Klientas sveikatos centre išbūna ne visą užsakytą poilsio laiką ar/ir pasinaudoja ne visomis užsakytomis paslaugomis, Sveikatos centras turi teisę pasilikti ir negrąžinti išankstinio apmokėjimo. Klientas sutinka, kad tokio dydžio negrąžinama pinigų suma bus laikoma dėl užsakymo dalinio įvykdymo patirtomis Sveikatos centro išlaidomis ir nuostoliais.

4. Kainos ir mokėjimai

4.1. Sveikatos centro teikiamų paslaugų kainos bei kitos sąlygos numatomos internetinėje svetainėje www.energetikas.lt, ir kitoje Sveikatos centro oficialioje reklaminėje, informacinėje medžiagoje.

4.2. Už paslaugas gali būti atsiskaitoma grynais pinigais, kreditine kortele ar bankiniu pavedimu.

4.3. Už Sveikatos centro paslaugas turi būtų atsiskaitoma registruojantis šių Sąlygų 2.6. punkte nustatyta tvarka.

4.4. Administracija pasilieka teisę keisti Sveikatos centre teikiamų paslaugų kainas.